هویت

 • تمامی خریداران ملزم به ارائه مدارک هویتی خود‬ ‫شامل تصویر رنگی کارت ملی و شناسنامه برای اشخاص حقیقی و درخواست شخص حقوقی همراه با‬ تصویر روزنامه رسمی ، آخرین تغییرات می باشند. در صورتیکه سهند هاست، در هنگام تکمیل‬ ‫فرآیند خرید و به جهت تسهیل و تسریع امور، اقدام به دریافت و کنترل این مدارک ننماید پس از‬ ‫آن حق دریافت این مدارک همواره برای سهند هاست محفوظ بوده و با عدم ارائه مدارک در زمان مقرر‬ حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات‬ ‫مستقیما بر عهده خریدار خواهد بود.

 

 • خریدار تعهد می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرس ها ، شماره تماس و امثالهم‬ صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در سامانه مشتریان می کوشد. سهند هاست حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید.‬ سهند هاست حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس اقدام نماید.

تغییرات

 • سهند هاست تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی است و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، سهند هاست حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند و نسخه بروز شده قوانین از صفحه شرایط استفاده از خدمات در دسترس عموم خواهد بود.

 

 • امکان ارتقاﺀ سرویس میزبانی وب به بسته های بالاتر با پرداخت هزینه آن که معادل تفاضل هزینه دو سرویس به نسبت روزهای باقیمانده از طول مدت سرویس می باشد به صورت خودکار و آنی وجود دارد.

 

 • سهند هاست حق انجام تغییرات فنی ، سخت افزاری ، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویس های ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می‌دهد موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت سهند هاست ، سامانه مشتریان و یا ارسال نامه به آدرس ایمیل خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار باید خود را با این تغییرات سازگار نماید.

 

 • تغییر اطلاعات مشتری در سیستم مانند تغییر ایمیل ، نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل ، آدرس و کد پستی و ... صرفا با ارائه تصویر رنگی کارت ملی معتبر از طرف مشتری اعمال خواهد شد.

 

 • تغییرات مالکیت سرویس پس دریافت تصویر رنگی کارت ملی و تکمیل فرم های مربوطه از طریق سامانه مشتریان انجام می پذیرد.

تحویل خدمات

 • تحویل سفارش پس از پرداخت الکترونیکی فاکتور اغلب بصورت آنی انجام می شود مگر اینکه سفارش نیاز به انجام امور فنی جهت تحویل کامل داشته باشد. در این صورت تحویل سرویس بر اساس خدمات سفارش داده طی مدت مشخصی که در هنگام سفارش اطلاع رسانی می گردد صورت می پذیرد.

 

 • پس از ثبت دامنه و ارائه نام کاربری و رمز عبور پنل مدیریتی آن به خریدار، شرکت هیچ گونه مسئولیتی نسبت به آن دامنه نخواهد داشت.

 

 • ثبت دامنه ملی (IR) از سوی پژوهشگاه دانش هاي بنيادي ممکن است به دلیل نقض مشخصات ، یا درخواست مدارک و تعهدنامه به طول بینجامد، لذا زمان رزرو اوليه دامنه مبناي تحويل قرار مي گيرد.

 

 • در صورت وجود هرگونه مغايرت سرويس ارائه شده به خريدار با مشخصات سرويس ، خريدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت يک هفته از تاريخ فاکتور به شرکت اعلام نموده و شرکت موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غير اينصورت مسئوليت شرکت صرفا محدود به اصلاح سرويس پس از تاريخ اعلام خريدار و فقط تا پايان زمان سرويس مندرج در فاکتور مي باشد و زمان سرويس دهي افزايشي نخواهد يافت.

امنیت

 • خریدار متعهد می گردد اطلاعات ورود به حساب کاربری را محرمانه تلقی کرده و برای جلوگیری از هر گونه سوء استفاده احتمالی این اطلاعات را در اختیار دیگران قرار ندهد. لذا تمام فعالیت هایی که تحت حساب کاربری خریدار با و یا بدون اطلاع او انجام می پذیرد بر عهده خریدار بوده و سهند هاست هیچگونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان وارده بر اثر استفاده سایرین از حساب کاربری خریدار نمی پذیرد.

 

 • سهند هاست مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم افزارها و یا اسکریپت های مورد استفاده خریدار مانند پورتال‌ها ، سیستم های مدیریت محتوا و امثال آنها ندارد.

ضوابط خاص دامنه

 • از آنجا که سهند هاست ثبت ، تمدید و انتقال دامنه را برای خریدار به صورت واسط انجام می دهد لذا عدم پذیرش درخواست توسط ثبت کنندگان بین المللی و یا ایرنیک (IRNIC) به هر دلیل مسئولیتی را متوجه سهند هاست نخواهد کرد.

 

 • عودت وجه پس از ثبت دامنه توسط سهند هاست امکان پذیر نمی باشد.

 

 • در صورت درخواست انتقال یک دامنه به سایر شرکت ها از طریق سامانه مشتریان، سهند هاست حق ممانعت از تکمیل مراحل انتقال را ندارد.

 

ضوابط خاص میزبانی وب

 • منابع قابل ارائه (قدرت پردازشی ، حافظه موقت و ...) در خدمات اشتراکی (از جمله میزبانی وب ، نمایندگی میزبانی وب) برای هر کاربر محدود و منطبق با عرف می باشد و این شرکت جهت جلوگیری از حقوق سایر استفاده کنندگان، در صورت مشاهده مصرف نامتعارف منابع مختار به مسدود سازی خدمات ارائه شده بدون اطلاع قبلی می باشد.

 

 • پهنای باند سرویس های میزبانی وب ، نمایندگی میزبانی وب تا اولین روز ماه میلادی اعتبار خواهد داشت لذا به هیچ عنوان پهنای باند مازاد بر مصرف مشتری قابل انتقال به ماه های بعد نخواهد بود.

 

 • سهند هاست حدالامکان تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی و مشکلات احتمالی مربوط به سیستم های مدیریت محتوا و امثالهم می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنایی داشته و شرکت مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.

 

محتوا

 • استفاده از سرویس ها و خدمات سهند هاست برای هرگونه تخلف از قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران ، عدم رعایت محدوده استفاده از منایع تخصیص یافته ، استفاده از اسکریپت های Null شده ایرانی یا بین المللی و محتوای متناقض با قانون کپی رایت (DMCA) ، ارسال ایمیل گروهی و اسپم ، سایت های موزیک و فیلم ، سایت های ارائه دهنده خدمات عبور از فیلترینگ ، سایت های ضد اخلاقی و سیاسی ، سایت های آموزش هک ، عرضه غیر قانونی محصولات فرهنگی ، اهانت به اشخاص حقیقی یا حقوقی و قومیت ها ، بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی ، انتشار اکاذیب علیه دیگران ، فروش یا تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین کشور ، کلاهبرداری اینترنتی و راه اندازی شبکه های هرمی ، قراردادن کد های مخرب (تروجان ها، شل اسکریپت ها و ...) بر روی فضای خریداری شده ، نصب اسکریپت های دانلود فایل (Leecher) ، استفاده از شبکه های اشتراک گذاری (p2p) ، استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث ، استفاده غیر مجاز از علائم و اسامی تجاری دیگران ممنوع بوده و سهند هاست در صورت مشاهده حق مسدود کردن موقت یا دائم یا لغو خدمات را بدون هماهنگی دارد. خریدار موظف به جبران کلیه خسارات و هزینه وارده می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا مدت باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.

نسخه پشتیبان

 • سهند هاست از تمامی سرویس های میزبانی وب ، نمایندگی هاست بصورت روزانه (Local) ، هفتگی و ماهانه (Remote) نسخه پشتیبان تهیه می کند، اما به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها ، فایل ها ، بانکهای اطلاعاتی و ایمیل ها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای شرکت نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی قابل قبول نخواهد بود و سهند هاست در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

پشتیبانی

 • سهند هاست به صورت مستمر و ۲۴ ساعته از طریق سامانه پشتیبانی آماده پاسخگوئی به تیکت ها و مشکلات احتمالی خریداران می باشد و همواره تلاش خود را جهت ارائه خدمات کامل در کمترین زمان ممکن می نماید. اما با توجه به دلایل امنیتی امکان ارائه پشتیبانی و ایجاد تغییرات در خدمات ، ارائه اطلاعات از طریق تلفن یا ایمیل امکان پذیر نمی باشد.

 

قوانین مالی

 • تمامی فاکتورها ۱۴ روز قبل از سر رسید تمدید سرویس توسط سیستم فروش شرکت به صورت خودکار ایجاد خواهد شد.

 

 • در صورت عدم پرداخت هزینه سرویس تا سر رسید فاکتور ، سرویس مشتری به صورت خودکار توسط سیستم فروش به حالت تعلیق در خواهد آمد.

 

 • در صورت پرداخت دیرتر از موعد فاکتور توسط مشتری ، هیچ تغییری در تاریخ سر رسید بعدی سرویس از طرف شرکت اعمال نخواهد شد.

 

 • هزینه تمامی لایسنس ها و گواهی های دیجیتال (SSL) می بایست حداکثر ۷۲ ساعت قبل از انقضای آنها پرداخت گردد در غیر این صورت تمدید توسط شرکت امکان پذیر نخواهد بود.

 

 • قیمت های مندرج در سایت تا پایان مدت زمان قرارداد هر مشتری معتبر می باشد و در صورت هر گونه تغییر در قیمت ها قرارداد مشتری با نرخ جدید قابل تمدید خواهد بود.

 

 • گارانتی رضایت ضمانتی است برای کیفیت سرویس ها و خدمات سهند هاست، به همین منظور خریداران تا ۳۰ روز پس از پرداخت هزینه سرویس ها و خدمات می توانند با اعلام نارضایتی از خدمات ارائه شده به واحد فروش و مالی ، استفاده از سرویس های شرکت را پایان دهند. در این صورت هزینه های غیر قابل برگشت مانند دامنه ، آیپی ، لایسنس ، گواهی SSL ، نرم افزار های خریداری شده و ... از کل مبلغ دریافتی کسر و مابقی به اعتبار حساب کاربری یا حساب بانکی برگشت داده خواهد شد.

 

 • مشتری موظف است قبل از ارسال درخواست عودت وجه ، تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از روی سرویس های شرکت منتقل کند و پس از لغو کردن سرویس و برگشت هزینه هیچ تعهدی نسبت به نگهداری فایل ها و اطلاعات مشتری وجود نخواهد داشت.

پذیرش قوانین

 • خریدار با عضویت در سامانه مشتریان سهند هاست و پرداخت مبلغ فاکتور قوانین را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از وی وجود ندارد.

رویه حفاظت

 • سهند هاست در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و حق استفاده و ارائه به اشخاص ثالث و یا استفاده تبلیغاتی را ندارد و تنها در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد. اطلاعات مندرج در Whois دامنه به دلیل قابل رویت بودن برای عموم از این قاعده مستثنی می باشد.

خسارت و رفع مسئولیت

 • خدمات سهند هاست به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمننا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن ، بی عیب بودن ، عدم قطعی ، امنیت و ... ارائه نمی شود. همه ضمانت های کتبی و شفاهی در مورد سرویس های شرکت که توسط کارکنان ارائه شوند فاقد اعتبار می باشند. شرکت هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد. شرکت تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی مانند از دست رفتن اطلاعات به طور کامل نخواهد بود.

 

 • سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع سرویس‌ها حداکثر معادل نیمی از هزینه پرداختی آن سرویس برای قرارداد جاری همان سرویس خواهد بود.

سلب اختیار

 • عدم اجرای بخشی از شرایط و قوانین سهند هاست نسبت به خریدار یا دیگران به منزله سلب حق اجرای قوانین از سهند هاست نمی باشد.